راهنمای خرید اقساطی کرامت کارت

راهنمای خرید اقساطی کرامت کارت

راهنمای خرید اقساطی کرامت کارت

فروشگاه اینترنتی کالافی مفتخر است اعلام نماید که کلیه کاربران و دارندگان کارت‌های اعتباری کرامت می‌توانند نسبت به خرید اقساطی بدون محدودیت در نوع کالا اقدام نمایند. خرید اقساطی کرامت کارت مانند سایر کارت‌های اعتباری بدون نیاز به ضامن و پیش پرداخت امکانپذیر است.

 

کرامت کارت چیست؟

کارت‌های اعتباری کرامت, از سری کارت‌های اعتباری خرید اقساطی است که شرکت افق طلایی ملل باتوجه به قراردادهای سازمانی خود به پرسنل ارگان‌ها, شرکت‌های دولتی و خصوصی و نهادهای طرف قرارداد ارائه می‌دهد. کارت‌های اعتباری کرامت باتوجه به نوع قرارداد سازمانی اعتبار خواهند گرفت و این اعتبار برای هر سازمان و هر فرد می تواند متفاوت باشد.

 

نحوه استعلام میزان اعتبار کرامت کارت

جهت دریافت میزان اعتبار کرامت کارت خود می‌توانید کد دستوری *کد ملی*رمز کارت*1# را به شماره 5000542023 ارسال نمایید. توجه داشته باشید دریافت رمز از طریق شماره موبایل و کد ملی که در سامانه کرامت ثبت شده است امکانپذیر است.

*1234567890*Pass*1#

 

راهنمای خرید اقساطی کرامت کارت

کلیه دارندگان کارت‌های اعتباری کرامت با هر میزان اعتبار می‌توانند, نسبت به خرید اقساطی کالای موردنظر خود از جمله گوشی موبایل, تبلت, لپ تاپ, لوازم خانگی و غیره اقدام نمایند. بدین منظور کافیست پس از انتخاب کالای موردنظر خود و اضافه کردن به سبد خرید در مرحله آخر درگاه خرید اقساطی کرامت کارت را انتخاب نمایید.

 

مراحل احراز هویت و تایید سفارش با کارت کرامت

درگاه خرید اقساطی کرامت به صورت آنلاین می باشد, به این صورت که زمانی که کد ملی و اطلاعات خود را در فیلد های مربوطه وارد نمایید اعتبار شما بررسی شده و در صورت داشتن اعتبارکافی برای انجام خرید اقساطی سفارش شما با موفقیت ثبت می شود و در غیر اینصورت با خطای کافی نبودن اعتبار مواجه خواهید شد.

 

زمان آماده سازی و ارسال سفارش

پس از اینکه سفارش شما در فروشگاه اینترنتی کالافی با موفقیت ثبت شد, تیم فروش جهت دریافت مدارک لازم با شما تماس خواهند گرفت. پس از ارسال مدارک مورد نیاز طی 72 ساعت کاری سفارش شما تکمیل شده و جهت تحویل به سامانه پستی ارائه می شود. در نهایت شناسه پیگیری مرسوله از طریق پنل مدیریت و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.